Podcast 03 – Kamerzysta ślubny i nie tylko – Patryk Gerc.

Podcast 03 – Kamerzysta ślubny i nie tylko – Patryk Gerc.

Życie za film, czyli rozmowy z kamerzystą nie tylko weselnym.

Jako DJ weselny podczas rozmów z Parami Młodymi przed ich weselem, poruszam wiele tematów. Jednym z często pojawiających się pytań, to pytanie, czy jest sens wynajmować kamerzystę na wesele. Wielu z Was słusznie twierdzi, że skoro będą zdjęcia, to będzie już zapis i pamiątka z wesela. Film z wesela jest jednak doskonałym uzupełnieniem tej pamiątki, często zawierza rzeczy, których – nie da się w pełni oddać zdjęciami – moment przysięgi małżeńskiej, czy pierwszy taniec.

Jeśli zdecydujecie się, by mieć film z wesela, warto zastanowić się, jaki miałby on być, nie tylko długość filmu, ale styl kamerzysty i obróbka końcowa to rzeczy, na które warto zwrócić uwagę. Wiele z tych tematów poruszamy podczas rozmowy z Patrykiem, którego życie kręci się wokół filmów. A w zasadzie to on kręci filmy. Jest autorem kanału na youtube, „Życie za film” gdzie prowadzi Vloga ze swoich przygód weselnych i nie tylko.

Patryk opowiada o przygotowaniach do wesela, czasie pracy – gdyż będąc z Żor, obsługuje zwykle wesela w Rybniku, Radlinie, Wodzisławiu Śląskim, Paniówkach, gdzie ślub w kościele zaczyna się często o 12:00, a przygotowania rozpoczynają się wczesnym rankiem.

Jeśli chodzi o kamerzystę weselnego, ta jak innych usługodawców, warto byłoby ich lepiej poznać – a taką możliwość na pewno będziecie mieli po wysłuchaniu podcastu, ale także po zobaczeniu jego vloga, na którego znajdziecie pod tym linkiem https://www.youtube.com/user/gercu87