O mnie i o weselach

Przemysław Molenda - DJ i wodzirej na wesela, człowiek z pasją do muzyki i dobrej zabawy

POZNAJMY SIĘ

Nazywam się Przemysław Molenda i pochodzę z Rybnika. Z zamiłowania jestem Djem, oprócz tego zajmuję się animacjami i jestem wodzirejem weselnym.

Prezentuję nowoczesne podejście do wesela, w którym liczy się estetyka i brak żenujących zabaw. Wszystko to oprawione profesjonalnym sprzętem i oświetleniem sterowanym na żywo. Moim największym atutem jest bardzo dobre czytanie gustów muzycznych na weselu i granie tak by goście dobrze się bawili.

Doświadczenie zbierałem w klubach oraz podczas wesel prowadzonych z innymi Djami ze śląska. Ponadto współpraca z prestiżową agencją ze śląska, zajmującą się obsługą wesel na terenie całej polski daje mi możliwość współpracy z najlepszymi artystami.

Wymiana doświadczeń, wspólne pomysły i śledzenie aktualnych trendów pomagają utrzymać wysoki poziom moich wesel.

Swoją karierę opieram na 3 filarach, które są dla mnie kluczowe. Każdy z nich niesie za sobą historie, jeśli chcesz poznać mnie naprawdę dobrze – zapraszam do ich poznania.

Muzyka

Pasja

Profesjonalizm

Aktualności

Sekrety sukcesu profesjonalnego dj na wesele - Blog

Dobry DJ (weselny) to taki który gra dla ludzi

Dobry DJ (weselny) to taki który gra dla ludzi

Gdy po raz pierwszy zobaczyłem czym jest Djing, momentalnie się w tym zakochałem. Oszczędności zbierane na rower MTB przeznaczyłem na mikser i odtwarzacze Djskie i natychmiast po ich przybyciu zacząłem naukę w domowym zaciszu. Po godzinach treningu i opanowaniu podstaw mój zapał opadł, granie dla samego siebie nie ma sensu…

Doskonały Początek: Jak Wprowadzić Weselny Klimat na Parkiet?

Doskonały Początek: Jak Wprowadzić Weselny Klimat na Parkiet?

Rozpoczęcie wesela to kluczowy moment, który wpływa na atmosferę całej uroczystości. Od wyboru muzyki po zachowanie tradycji weselnych – wszystko ma znaczenie. W tym artykule przyjrzymy się, jak odpowiednio rozpocząć wesele, zwracając uwagę na rodzaj muzyki, tradycje weselne oraz skuteczne metody podniesienia emocji już od pierwszych chwil. Rodzaj Muzyki: Energiczna…

Profesjonalista to osoba z szerokim doświadczeniem.

Profesjonalista to osoba z szerokim doświadczeniem.

DJ weselny Śląsk Djem weselnym na Śląsku nie stałem się od razu. Zacząłem od grania w klubach w Rybniku, Zabrzu, Gliwicach i innych miastach w okręgu. Dzięki temu mój wachlarz muzyczny jest bardzo szeroki, począwszy od klimatów rockowo-alternatywnych pomieszanych z hitami lat 60s, 70s, 80s, 90s, poprzez RnB i klimaty…

POSŁUCHAJ
PODCASTÓW

O zabawach i zwyczajach weselnych.

Opinie

DJ na wesela

Setki przeprowadzonych imprez i dziesiątki zadowolonych klientów — przekonaj się sam, jak muzyka i profesjonalizm sprawiają, że każde wesele staje się wyjątkowe.

Pan Przemysław jest nie tylko sympatyczny i kontaktowy, ale również utalentowany. Podczas przyjęcia, wprowadził różne zabawy i potrafił bardzo dobrze dopasować rytmy do gości, którzy nie schodzili z parkietu. Chętnie powtórzylibyśmy tę imprezę, oczywiście z tą samą oprawą muzyczną.

Karolina Facebook

Z całego serca polecam Pana Przemka. W sobotę prowadził imprezkę - zlot rodzinny i było mega. Były super zabawy przy których płakałam ze śmiechu, a muzyka dobrana dla każdego. Więc jeśli ktoś szuka DJ-a na imprezę to Pan Przemek to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pozdrawiam

Aucia Google

Pełen profesjonalizm w prowadzeniu wesela, dobrze dobrany repertuar, oryginalne konkursy i zabawy. Goście wyszli zachwyceni, Państwo Młodzi zresztą też 🙂 Przemek wszystko sprawnie koordynował i sprawił, że niemożliwe stało się możliwe - bawiliśmy się świetnie na własnym weselu!!

Jan Facebook