...

Podcast 05 – Animacje dla dzieci na weselu

Podcast 05 – Animacje dla dzieci na weselu

Jak dobrze wybrać animacje dla dzieci na weselu

Animator dziecięcy na weselu to jeden z coraz częściej pojawiających się „dodatków” do wesela. Nie dziwi zresztą fakt, że Pary Młode chcą, by ich goście mogli spokojnie bawić się na weselu i nie przejmować dzieciakami. Często nawet pojawiają się zaproszenia na wesele bez dzieci. Idąc za ideą, że wesele jest dla dorosłych i lepiej dla rodzica i pozostałych gości weselnych, by dzieci zostały w domu. Dzieci nie nudzą się na weselu, a dorośli mogą się w 100% wybawić na parkiecie, do muzyki i zabaw weselnych prowadzonych przez wodzireja.

Jako DJ weselny, często jestem pytany, czy animacje dla dzieci mają w ogóle sens. Zdania gości i Par młodych są podzielone. Oczywiście, że animacje dla dzieci mają sens, natomiast muszą to być animacje robione z głową. Jak dobrać odpowiednie osoby i przede wszystkim ilość animatorów do dzieci na weselu? Do jakiego wieku dzieci nie nadają się do grup animacyjnych? Jak być świadomym klientem i ustrzec się tragedii – to są pytania, na które znajdziecie w podcaście.

Jakie wybrać animacje dla dzieci starszych, a jakie animacje dla dzieci młodszych? Dlaczego liczba dodatków, gratisów i asortymentu nie jest najważniejsza i jak odpowiednio wybrać animatora – opowie Anną Szubert – właścicielka Mini Brain Academy – firmy zajmującej się animacjami i eventami dla dzieci.

Anię i jej firmę znajdziecie na social media i pod adresem https://mala-akademia.pl/

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.