Podcast 07 – Przygotowania do wesela od strony Pani Młodej i właścicielki firmy papeteryjnej.

Podcast 07 – Przygotowania do wesela od strony Pani Młodej i właścicielki firmy papeteryjnej.

Jak będąc Panną Młodą zarobić na weselu?

Przygotowania do ślubu to zdaje się jedna z bardziej stresujących i wymagających sytuacji w życiu. Każda Para Młoda jeszcze przed małżeństwem staje przed wspólnym wyzwaniem organizacji wymarzonego ślubu i wesela. Wybór pięknej Sali weselnej i dobrego DJa, to zaledwie początek przygody ślubnej. Przebrnięcie przez przygotowania to nie lada wyzwanie.

W tym odcinku rozmawiam z Martyną, która niczym w historii kopciuszka – jako zwykła dziewczyna opisująca swoje przygody ślubne, podbiła serca na Instagramie i całkowicie niezamierzenie wkroczyła w biznes branży ślubnej. Rozpoczęło się niewinnie, od zaproszeń ślubnych. Przy okazji Martyna szukając inspiracji ślubnych dołączyła do wielu grup na facebooku i zaczęła publikację przygotowań do wesela na Instagramie.

Pokazując swoje pomysły i wykonanie na różnego rodzaju papeterię ślubną, podziękowania dla gości i świadków Martyna zebrała sporą grupę odbiorców. Wybór sukni ślubnej, wieczór panieński czy dobór alkoholi które elementy przygotowań weselnych, które przyciągały nowych oglądających. Teraz Broonia wykonuje wszelkiego rodzaju boxy podarunkowe i nietypowe podziękowania dla rodziców, oraz całą papeterię ślubną razem z mężem, jako dodatkową pracę.

W tym odcinku podcastu Martyna opowie o całej tej podróży związanej z przygotowaniami do wesela. Przygodach we Wrocławiu i na śląsku, oraz przeżyciach tego wszystkiego jako wymagająca Pani Młoda, która chciała mieć coś innego – wyjątkowego.