Podcast 08 – Rozmowa z Barmanem weselnym

Podcast 08 – Rozmowa z Barmanem weselnym

Jaka Wódka na weselu? Ile jej kupić,  jaki wybrać alkohol i dlaczego – rozmowa z barmanem weselnym.

Dzień dobry, cześć! Jako zawodowy Dj grający wesela, na co dzień spotykam się z wieloma Parami Młodymi. Na rozmowach tuż przed samym weselem, lub na spotkaniach, na których możecie mnie poznać przed wybraniem swojego Dj weselnego, często zadajecie pytania, czy jest sens zatrudniania barmana na wesele?

Jeśli robicie wesele bezalkoholowe, to zatrudnianie barmana na wesele aż tak dużego sensu nie ma, natomiast w każdym innym przypadku uważam, że warto. Barman nie tylko podpowie, jaka jest aktualnie dobra wódka na wesele, ile liczyć tej wódki na jedną osobę, ale także doradzi jakie wino zaserwować przy weselnym stole.

Rozmowa z Karolem była dość luźna, poznaliśmy się zresztą na weselu znajomych w Radlinie, na którym on serwował drinki, a ja prowadziłem wesele jako wodzirej. Karol doskonale zna lokalne smaki, pracował jako barman w Gliwicach, Rybniku, Opolu i ościennych miastach, a do tego zaskakuje swoimi nietuzinkowymi przepisami.

Warto przesłuchać podcast nie tylko, gdy planujecie swoje wesele, ale także gdy zbliża się jakaś „grubsza impreza”, gdyż Karol podaje przepisy na popularne drinki, oraz sprawdzoną od lat wytrzeźwiałkę, która pomoże zwalczyć kaca po weselu.

Jest to odcinek przedsylwestrowy, moim rozmówcą jest Karol Harazim, który jest specjalistą sztuk barmańskich.