Profesjonalista to osoba z szerokim doświadczeniem.

Profesjonalista to osoba z szerokim doświadczeniem.

DJ weselny Śląsk

Djem weselnym na Śląsku nie stałem się od razu. Zacząłem od grania w klubach w Rybniku, Zabrzu, Gliwicach i innych miastach w okręgu. Dzięki temu mój wachlarz muzyczny jest bardzo szeroki, począwszy od klimatów rockowo-alternatywnych pomieszanych z hitami lat 60s, 70s, 80s, 90s, poprzez RnB i klimaty dyskotekowe, a na disco-polo kończąc. Do dnia dzisiejszego grywam czasami w lokalnych klubach by być na bieżąco z aktualnymi hitami muzycznymi.

Wesela zaczęły się w 2013 roku i to głównie w duecie jako osoba wspierająca ówczesnych topowych Djów weselnych na Śląsku. Miałem okazję podpatrzeć kilku z nich, a oni nauczyli mnie najważniejszych rzeczy do których samemu dochodziłbym znacznie dłużej.

Zrozumiałem jednak że muszę wypracować swój własny styl. Zacząłem inwestycje w umiejętności – pracy z mikrofonem i szkolenia wodzirejskie. Przerabiałem tańce integracyjne i nawiązałem współpracę z instruktorką która pomogła w tworzeniu choreografii do znanych utworów. Wiedziałem że aby bardzo dobrze poprowadzić ten najważniejszy dzień, muszę mieć najlepszy warsztat.

W 2017 roku, dzięki nabytym umiejętnościom, nawiązałem współpracę z prestiżową agencją artystyczną ze Śląska, która znana jest z profesjonalnej obsługi wesel. Pracując w zespole z najlepszymi ludźmi w branży weselnej – czasami w roli DJa, czasami Wodzireja pozyskałem jeszcze więcej wartościowych doświadczeń. Jestem pewien że moje umiejętności i styl prowadzenia wesela – z uśmiechem, oryginalnie i z klasą sprawią że Wesele będzie niezapomniane.